VAN DEN BERG Training > Inschrijven > Competitie HTV

Info

New or Forgotten?

Opstellingen competitie teams

Opstellingen competitie teams

Najaars Competities

Senioren Gemengd

Instap Competitie Donderdag (8&9 tennis)

HTV Instap Do 1IKNLTB

Jolanda Hasselmeijer [c] 9/9
Krista le Clercq 9/9
Jeffrey Jaspers 8/8
Stefan Roosenboom 9/9

Senioren Gemengd

Gemengd Dubbel Vrijdagavond 17+

HTV GD 17+ Vrij 1IKNLTB

Amanda van Es [c] 9/9
Arno Bracco Gartner 9/9
Bob Jung 8/8
Suzanne van Loon 9/9
Mariska Luijsterburg 8/8
Annelies Martijnse 9/9
Bianca Nefs 9/9
Louis Plevier 9/9
Bart Stalpers 8/8

Senioren Gemengd

Gemengd dubbel Vrijdagavond 35+

HTV GD 35+ Vrij 1IKNLTB

Adrien Melsen [c] 7/8
Agnes Botermans 8/7
Tinus Botermans 7/7
André Laanen 8/7
Karina Laanen 4/4
Conny Melsen-Somers 6/7

Senioren Gemengd

Gemengd Zondag

HTV Gemengd 15+ Zo 1IKNLTB

Tim Anthonissen [c] 5/5
Natasja Filius 6/5
Sterre Horst 6/5
Max Verhagen 8/6

Senioren Heren

Heren Dubbel Vrijdag middag 50+

HTV HD 50+ Vr 1IKNLTB

Ton de Hoog [c] 8/7
Gijs Conijn 7/8
Chrit Franssen 8/7
Thijs Koppers 8/7
Jan Verwoerd 7/7

Senioren Dames

Dames Dubbel Donderdag ochtend 17+

HTV DD 17+ Do 1IKNLTB

Ingrid van Housselt [c] 8/7
Jacqueline van der Bent 8/8
Carmen van Broekhoven 6/7
Angela van den Eijnden 7/7
Caroline Groot 8/7
Mo van der Linden 8/6

Senioren Dames

Dames Zaterdag 17+

HTV Dames 17+ Za 1IKNLTB

Charlotte van Velthoven [c] 4/3
Xira van Benten 3/3
Maud de Moor 4/4
Genora Piepenbroek 3/4

Junioren

Junioren Meisjes 11 tm 17 jaar

HTV Meisjes 17 1IKNLTB

Esmée Anthonissen [c] 8/8
Inge Bracco Gartner 9/9
Michella Dekkers 9/9
Mirre Jacobs 8/8
Valerie Mouwen 9/9
Lieke Sebregts 8/8
Lizzy Merkx [Reserve] 8/8

Junioren

Junioren Jongens 10 tm 14 jaar

HTV Jongens 14 1IKNLTB

Job van der Wal [c] 8/8
Luuk Dam 8/8
Collin Dhaese 7/8
Floris Vis 8/7

Junioren

Junioren Jongens 11 tm 17 jaar

HTV Jongens 17 1IKNLTB

Luuk Goossens [c] 7/7
Koen Bracco Gartner 8/8
Joris Geilings 8/8
Jochen Leijnse 8/7
Seth Peiksma 7/7

Reserve

Reserve Najaars competitie

HTV ReserveI

Carmen Tempelaars [c] 9/9

HTV ReserveI

Manon Huijgens [c] 9/9

HTV ReserveI

Arno Bracco Gartner 9/9

Winter Outdoor Competities Zuid

Senioren Gemengd

Gemengd Dubbel Vrijdagavond 17+

HTV GD 17+ Vrij ?I

Jolanda Hasselmeijer [c] 9/9
Krista le Clercq 9/9
Jeffrey Jaspers 8/8
Stefan Roosenboom 9/9

Senioren Gemengd

Gemengd Dubbel Vrijdagavond 35+

HTV GD 35+ Vrij ?I

Ingrid Remijnse-Evers [c] 6/6
Willemjan Bennaars 8/7
Dirk Franken 9/9
Sandra Franken-Bakx 7/6
Jorgen van Isselt 9/9
Ingrid van Niekerk 9/9

Senioren Gemengd

Gemengd Dubbel Zaterdag 17+

HTV GD 17+ Za 1I

Karin Meijlink [c] 6/6
Clasien Bienfait-van Hasselt 5/6
Guus Boekhoudt 5/5
Rob van den Bogart 6/5
Paul Cleassen 7/6
Lidian Varossieau 8/6
Geert-Jan Willems 9/9

HTV GD 17+ Za 2I

Adrien Melsen [c] 7/8
Agnes Botermans 8/7
Tinus Botermans 7/7
Leo Demmers 8/8
André Laanen 8/7
Karina Laanen 4/4
Conny Melsen-Somers 6/7

HTV GD 17+ Za 3I

Rien Geers [c] 7/7
Rian Geers 8/8
John Hage 7/6
Arjan Nefs 7/7
Elly Nefs 8/7
Marieke Verstegen 9/9

Senioren Heren

Heren Dubbel Zaterdag 35+

HTV HD 35+ Za 1I

Jeroen de Kock [c] 5/5
Jurgen van den Eijnden 7/8
Marco van Elzakker 8/7
Kees Nefs 8/8
Pieter Nefs 8/8
Theo Nuijten 8/8
Anthony van Schilt 9/9
Chris Struys 8/8

HTV HD 35+ Za 2I

Jean - Pierre Hagenaars [c] 8/7
Peter Bergers 7/7
Rob van Dijk 8/7
Paul Kok 8/7
Roel de Laat 7/6
Eric de Weert 8/8

Senioren Heren

Heren Zondag 17+

HTV HE ZO 17+ 1I

Edwin Asselman [c] 7/7
Tinus Botermans 7/7
Henk de Bruijn 7/6
Adrien Melsen 7/8
Onno de Nooijer 8/7
Jack van de Velde 8/8
Mart Vendrig 7/7

Senioren Dames

Dames Dubbel Donderdag 17+

HTV DD 17+ Do 1I

Caroline Groot [c] 8/7
Jacqueline van der Bent 8/8
Carmen van Broekhoven 6/7
Angela van den Eijnden 7/7
Ingrid van Housselt 8/7
Mo van der Linden 8/6

Senioren Dames

Dames Dubbel Vrijdagavond 35+

HTV DD 35+ Vrij 1I

Shirley Borghstijn [c] 8/8
Olga Belskaya 8/8
Ada Bruijs 8/8
Judith Edelbroek 8/8
Inge van Eekelen 8/8
Dorthy Knoop 8/6
Gwendy Swagemaker 8/8
Carla Termeer 8/8

Senioren Dames

Dames Dubbel Zaterdag 17+

HTV DD 17+ Za 1I

Birgit Gorissen [c] 8/7
Sanne Botermans 9/9
Lisanne van Broekhoven 6/5
Claire Herbers 9/9
Ellen van den Kieboom-Bolluyt 8/7
Lisa Nefs 8/8
Sanne Nefs 8/7
Alexandra Wils 8/7
Dayenne van wiercx van Rijswijk 8/7

Reserve

Reserve Winter competitie

HTV ReserveI

Ivo Henkens [c] 8/8

Tenniskids World Tour

Tenniskids ORANJE

Worldtour ORANJE najaar 2019

HTV Oranje ?I

Vera Bracco Gartner 9/9
Merel Martijnse 9/9
Angie Nesztovidisz 9/9
Jenie Nesztovidisz 9/9
Justin Vermeulen 9/9

HTV Oranje ?I

Samuel Andriese 9/9
Reda Benallouch 9/9
Quintin Decock 9/9
Noud Haaksma 9/9

Tenniskids GROEN

Groen 2e klasse najaar

HTV Groen 2 Zo 1IKNLTB

Amy Jansen [c] 9/9
Frans Cox 9/9
Xander van Loenhout 8/8
Iris Martijnse 9/9
Fenne Mooij 9/9
Eva Pham 8/8
Dewi Schelkers 8/8

Actuele competities

Actuele competities

Welkom bij ons competitie-overzicht. Ga met de muis over ? voor extra informatie. Wilt u zich inschrijven? Log dan eerst in met uw persoonlijke toegangscode. Weet u die niet meer? Gebruik dan de koppeling Nieuw of Vergeten? bij Toegangscode en Wachtwoord.

Start

Partijen

Najaars Competities

Senioren Gemengd

Instap Competitie Donderdag (8&9 tennis)

12 sep?

2 dubbels?

Instap Competitie Zondag (8&9 tennis)

15 sep?

2 dubbels?

Gemengd Dubbel Vrijdagavond 17+

13 sep?

1 HD,1 DD, 2 GD

Gemengd dubbel Vrijdagavond 35+

13 sep?

1 HD,1 DD, 2 GD

Gemengd Zaterdag 17+

14 sep?

DE, HE, GD, HD, DD

Gemengd Dubbel Zaterdag 17+

14 sep?

1 HD,1 DD, 2 GD

Gemengd Zondag

15 sep?

DE, HE, GD, HD, DD

Gemengd Dubbel Zondag

15 sep?

1 HD,1 DD, 2 GD

Senioren Heren

Heren Dubbel Vrijdag middag 50+

13 sep?

4 HD

Heren Dubbel Vrijdag avond 17+

13 sep?

4 HD

Heren Dubbel Vrijdag avond 35+

13 sep?

4 HD

Heren Zaterdag 17+

14 sep?

4 HE, 2 HD

Heren Dubbel Zaterdag 17+

14 sep?

4 HD

Heren Dubbel Zaterdag 35+

14 sep?

4 HD

Heren Dubbel Zondag 13+

15 sep?

4 HD

Senioren Dames

Dames Dubbel Donderdag ochtend 17+

12 sep?

4 DD

Dames Dubbel Vrijdag avond 17+

13 sep?

4 DD

Dames Dubbel Vrijdag avond 35+

13 sep?

4 DD

Dames Zaterdag 17+

14 sep?

4 DE, 2 DD

Dames Dubbel Zaterdag 17+

14 sep?

4 DD

Dames Dubbel Zondag 13+

15 sep?

4 DD

Junioren

Junioren Meisjes 10 tm 14 jaar

15 sep?

4 ME, 2 MD

Junioren Meisjes 11 tm 17 jaar

15 sep?

4 ME, 2 MD

Junioren Gemengd 10 tm 14 jaar

15 sep?

ME, JE, GD, MD, JD

Junioren Gemengd 11 tm 17 jaar

15 sep?

ME, JE, GD, MD, JD

Junioren Jongens 10 tm 14 jaar

15 sep?

4 JE, 2 JD

Junioren Jongens 11 tm 17 jaar

15 sep?

4 JE, 2 JD

Reserve

Reserve Najaars competitie?

13 sep?

Winter Outdoor Competities Zuid

Senioren Gemengd

Gemengd Dubbel Vrijdagavond 17+

15 nov?

1 HD,1 DD, 2 GD

I

Gemengd Dubbel Vrijdagavond 35+

15 nov?

1 HD,1 DD, 2 GD

I

Gemengd Dubbel Zaterdag 17+

16 nov?

1 HD,1 DD, 2 GD

I

Gemengd Zondag 17+

17 nov?

DE, HE, DD, DD, GD

I

Instap Competitie Zondag (8&9 tennis)

17 nov?

2 dubbels?

I

Senioren Heren

Heren Dubbel Vrijdagavond 17+

15 nov?

4 HD

I

Heren Dubbel Vrijdagavond 35+

15 nov?

4 HD

I

Heren Dubbel Zaterdag 17+

16 nov?

4 HD

I

Heren Dubbel Zaterdag 35+

16 nov?

4 HD

I

Heren Zondag 17+

17 nov?

4 HE, 2 HD

I

Senioren Dames

Dames Dubbel Donderdag 17+

14 nov?

4 DD

I

Dames Dubbel Vrijdagavond 17+

15 nov?

4 DD

I

Dames Dubbel Vrijdagavond 35+

15 nov?

4 DD

I

Dames Dubbel Zaterdag 17+

16 nov?

4 DD

I

Dames Dubbel Zaterdag 35+

16 nov?

4 DD

I

Dames Zondag 17+

17 nov?

2 DE, 3 DD

I

Junioren

Junioren Jongens 10 tm 14 jaar

17 nov?

4 JE, 2 JD

I

Junioren Meisjes 10 tm 14 jaar

17 nov?

4 ME, 2 MD

I

Junioren Jongens 11 tm 17 jaar

17 nov?

4 JE, 2 JD

I

Junioren Meisjes 11 tm 17 jaar

17 nov?

4 ME, 2 MD

I

Reserve

Reserve Winter competitie?

14 oct?

I

Tenniskids World Tour

Tenniskids ROOD

Worldtour ROOD najaar 2019

8 sep?

Enkels

I

Tenniskids ORANJE

Worldtour ORANJE najaar 2019

8 sep?

Enkels en dubbels

I

Tenniskids GROEN

Groen Winter 2019

17 nov?

4 E, 2 D

Groen 2e klasse najaar

15 sep?

4 E, 2 D

Groen 1e klasse najaar

15 sep?

4 E, 2 D

Leden On Line (alleen voor VCL's)