VAN DEN BERG Training > Inschrijven > Competitie HTV

Info

New or Forgotten?

Opstellingen competitie teams

Opstellingen competitie teams

Landelijke Voorjaars Competities

Heren

Landelijk Heren Zondag 2020

HTV Heren 1IKNLTB

Maikel Geers [c] 6/5
Jelle Adriaansen 5/6
Joris Donkers 5/5
Jeroen Edelijn 9/9
Bart de Kort 5/5
Roel de Laat 7/6
Danny Oerlemans 6/5

Senioren Gemengd

Zomer Avond Gemengd Dubbel

HTV GD 17+ Wo 1I

Nicole van Herel [c] 8/7
Agnes Botermans 8/7
Tinus Botermans 7/7
Henk de Bruijn 7/6
Petra de Bruijn 8/7

HTV GD 17+ Wo 2I

Annelies Martijnse [c] 8/8
Sipko Heijligenberg 8/8
Gerda van den Hengel 8/8
Bianca Nefs 9/8
Louis Plevier 9/8
Ed Roosendaal 7/7

Senioren Dames

Zomer Avond Dames Dubbel

HTV DD 17+ Wo 1I

Patricia van de Luijtgaarden [c] 8/8
Linda de Krom 9/9
Mariska Nuijten 9/9
Jenneke Scheepbouwer 9/9
Sandra van Schilt 9/9
Debbie Sebregts 9/9

HTV DD 17+ Wo ?I

Yarlanne Suijkerbuijk [c] 9/9
Jaleesa Dekkers 9/9

Junioren

Landelijk Junioren 11 t/m 14 jaar zondag 2020

HTV Junioren 14 1IKNLTB

Frans Cox [c] 9/9
Tygo Horward 9/9
Björn Lenting 8/8
Xander van Loenhout 8/8
Sebastiaan Meerman 8/8
Sven van den Ouden 8/8
Marc Chavardès [Reserve] 9/9

HTV Junioren 14 2IKNLTB

Iris Martijnse [c] 9/9
Amy Jansen 9/9
Fenne Mooij 9/9
Eva Pham 8/8
Cecilia Rondagh 8/8
Dewi Schelkers 8/8
Charley van Rooij [Reserve] 8/8

Junioren

Landelijk Junioren Jongens 13 t/m 17 jaar zondag 2020

HTV Jongens 17 1IKNLTB

Job van der Wal [c] 8/8
Dimitri Botermans 7/7
Koen Bracco Gartner 8/8
Collin Dhaese 7/8
Joris Geilings 8/8
Luuk Goossens 7/7
Seth Peiksma 7/7
Floris Vis 8/7

Junioren

Landelijk Junioren Meisjes 13 t/m 17 jaar zondag 2020

HTV Meisjes 17 1IKNLTB

Mirre Jacobs [c] 8/8
Esmée Anthonissen 8/8
Inge Bracco Gartner 9/9
Michella Dekkers 9/9
Arwen Dhaese 9/9
Chimène Leiendecker 8/8
Valerie Mouwen 9/9
Lieke Sebregts 8/8

Tenniskids GROEN

Tenniskids GROEN zondag voorjaar 2020

HTV Groen 2 Zo 1IKNLTB

Reda Benallouch [c] 9/9
Samuel Andriese 9/9
Vera Bracco Gartner 9/9
Noud Haaksma 9/9
Merel Martijnse 9/9
Justin Vermeulen 9/9

Regionale Competities Noord-Brabant

Senioren Gemengd

NBR Gemengd Dubbel 17+ Vrijdagavond 2020

HTV GD 17+ Vr 1IKNLTB

Stefan Lambrechts [c] 6/6
Mark Hermans 6/6
Leontien Nederstigt 6/5
Ilse Smeltink 7/6

HTV GD 17+ Vr 2IKNLTB

Carmen Kaan [c] 5/3
Louis Andriese 8/6
Tjerk Breeuwer 7/6
Kimberley Dekker 9/9
Monique van der Velde 9/9

HTV GD 17+ Vr 3IKNLTB

Tamara Klaassen [c] 8/8
Jessica Geers 8/6
Maikel Geers 6/5
Roel de Laat 7/6
Annika de Leeuw 8/8
Bart Vane 9/9

HTV GD 17+ Vr 4IKNLTB

Bianca Nefs [c] 9/8
Job Beekhuijzen 8/8
Kees Bergmans 8/7
Mary Bergmans 8/6
Arno Bracco Gartner 9/9
Jelte Ebbers 8/8
Amanda van Es 9/9
Sandra Helmus 8/7
Annelies Martijnse 8/8

Senioren Gemengd

NBR Gemengd Dubbel 35+ Vrijdagavond 2020

HTV GD 35+ Vr 1IKNLTB

Willemjan Bennaars [c] 8/7
Dirk Franken 9/9
Sandra Franken-Bakx 7/6
Jorgen van Isselt 9/9
Ingrid van Niekerk 9/9
Ingrid Remijnse-Evers 6/6

Senioren Gemengd

NBR Gemengd 17+ Zaterdag 2020

HTV Gemengd 17+ Za 1IKNLTB

Rien Geers [c] 7/7
Rian Geers 8/8
John Hage 7/6
Arjan Nefs 7/7
Elly Nefs 8/7
Marieke Verstegen 9/9

HTV Gemengd 17+ Za 2IKNLTB

Karina Laanen [c] 4/4
Petra de Bruin 9/9
Rob de Kock 7/8
André Laanen 8/7
Rosel Laanen 9/9
Adrien Melsen 7/8
Marjo Musaerts 9/9

HTV Gemengd 17+ Za 3IKNLTB

John Krist [c] 7/7
Jan Botermans 9/9
Wim Botermans 9/9
Jenneke Scheepbouwer 9/9
Debbie Sebregts 9/9
Rene Sebregts 9/9
Sandy de Waal-Veraart 8/8

HTV Gemengd 17+ Za 4IKNLTB

Patricia van de Luijtgaarden [c] 8/8
Ad Bogers 9/9
Linda de Krom 9/9
Mariska Nuijten 9/9
Roland van Oers 9/9

Senioren Heren

NBR Heren Dubbel VrijdagMiddag 50+

HTV HD 50+ Vr 1IKNLTB

Jan Verwoerd [c] 7/7
Johan Bierman 9/8
Gijs Conijn 7/8
Ton de Hoog 8/7
Thijs Koppers 8/7
Hans Nijssen [Reserve] 8/8

HTV HD 50+ Vr 2IKNLTB

Wim Speek [c] 8/8
Michel van der Avert 8/8
Chrit Franssen 8/7
Jan van de Sande 8/8
Walter Schoonen 9/9
Kees Tempelaars 8/8

Senioren Heren

NBR Heren Dubbel 35+ Vrijdagavond 2020

HTV HD 35+ Vr 1IKNLTB

Marc Luttikhuis [c] 8/7
Pieter Burremans 6/5
Yoek Godvliet 6/6
Edwin Koolen 8/8
Koen Schot 8/7
Rolf van der Weegen 6/5

HTV HD 35+ Vr 2IKNLTB

Andy Uijtdewilligen [c] 8/7
Edwin Asselman 7/7
Paul Kok 8/7
Jean Ruinard 9/9

Senioren Heren

NBR Heren 17+ Zaterdag 2020

HTV Heren 17+ Za 1IKNLTB

Mats Vermeulen [c] 4/3
Edwin Braat 4/4
Ronald Clarijs 4/4
Max Geers 4/3
Jeroen Helmons 4/3
Rob Hendrikx 4/4
Ben Wijns 3/3

Senioren Heren

NBR Heren Dubbel 17+ Zaterdag 2020

HTV HD 17+ Za 1IKNLTB

Nils Hopmans [c] 9/9
Guus Boekhoudt 5/5
Ton Hendriks 6/6
Jos van Meel 6/5
Richard Vermaas 6/5
Arjan van der Weegen 6/5

HTV HD 17+ Za 2IKNLTB

Jean - Pierre Hagenaars [c] 8/8
Peter Bergers 7/7
Rob van Dijk 8/7
Marco van Elzakker 8/7
Ron Hermans 8/8
Pieter Nefs 8/8
Eric de Weert 8/8

HTV HD 17+ Za 3IKNLTB

Felix Michielsen [c] 8/7
Leon Buijs 8/7
Anton Eversdijk 8/7
Maikel van Kaam 8/8
Hans Luijks 8/7
Ivo Uijt de Haag 8/8
Johan de Vos 8/8

Senioren Heren

NBR Heren 35+ * Zaterdag 2020

HTV Heren 35+* Za 1IKNLTB

Jim Visser [c] 7/7
Rob Bartelen 6/6
Rob van den Bogart 6/5
René Gillesse 6/6
Niels van Hest 6/6
Maurice Mouwen 7/6
Johan Schrijver 6/6

HTV Heren 35+* Za 2IKNLTB

Jeroen de Kock [c] 5/5
Jurgen van den Eijnden 7/8
Kees Nefs 8/8
Koen Roelands 9/9
Anthony van Schilt 9/9

HTV Heren 35+* Za 3IKNLTB

Tinus Botermans [c] 7/7
Jeroen van As 6/6
Edwin Asselman 7/7
Henk de Bruijn 7/6
Onno de Nooijer 8/7
Jack van de Velde 8/8
Mart Vendrig 7/7

Senioren Dames

NBR Dames Dubbel 17+ Dinsdagochtend 2020

HTV DD Di 1IKNLTB

Connie Geers [c] 8/6
Agnes Botermans 8/7
Liesbeth Franken 8/6
Karin van Hees-Burggrave 8/7
Nicole van Herel 8/7
Marjo de Keijzer- Mutsaers 6/6

HTV DD Di 2IKNLTB

Helma Janzing [c] 8/8
Corina Herbers 8/7
Els Mangnus 8/7
Marja Mattijssen 8/7
Janneke Rombouts 9/9
José Tange 8/6
Ine Tempelaars 8/8

HTV DD Di 3IKNLTB

Marieke Hartman [c] 8/7
Philippine de Boer 8/8
Lisette van Geel 8/7
Ingrid Ligteringen 8/8
Ria Romijn 8/7

Senioren Dames

NBR Dames Dubbel 17+ Donderdagochtend 2020

HTV DD 17+ Do 1IKNLTB

Caroline Groot [c] 8/7
Jacqueline van der Bent 8/8
Carmen van Broekhoven 6/7
Angela van den Eijnden 7/7
Ingrid van Housselt 8/7
Mo van der Linden 8/6

Senioren Dames

NBR Dames Dubbel 35+ Vrijdagavond 2020

HTV DD 35+ Vr 1IKNLTB

Shirley Borghstijn [c] 8/8
Olga Belskaya 8/8
Ada Bruijs 8/8
Judith Edelbroek 8/8
Inge van Eekelen 8/8
Dorthy Knoop 8/6
Gwendy Swagemaker 8/8
Carla Termeer 8/8

Senioren Dames

NBR Dames 17+ Zaterdag 2020

HTV Dames 17+ Za 1IKNLTB

Xira van Benten [c] 3/3
Maud de Moor 4/4
Genora Piepenbroek 3/4
Charlotte van Velthoven 4/3

Senioren Dames

NBR Dames Dubbel 17+ Zaterdag 2020

HTV DD 17+ Za 1IKNLTB

Ingrid Schrijver-Peters [c] 6/5
Clasien Bienfait-van Hasselt 5/6
Ingrid Remijnse-Evers 6/6
Lidian Varossieau 8/6

HTV DD 17+ Za 2IKNLTB

Jolanda Hagenaars [c] 8/8
Angela van den Eijnden 7/7
Inge van Ginneken 7/7
Ingrid van Housselt 8/7
Petra Nefs 8/8
Claudia Roelands-van Dessel 8/7

HTV DD 17+ Za 3IKNLTB

Birgit Gorissen [c] 8/7
Sanne Botermans 9/9
Lisanne van Broekhoven 6/5
Claire Herbers 9/9
Ellen van den Kieboom-Bolluyt 8/7
Lisa Nefs 8/8
Sanne Nefs 8/7
Alexandra Wils 8/7
Dayenne van wiercx van Rijswijk 8/7

Reserve

Reserve Voorjaarscompetitie

HTV ReserveI

Manon Huijgens [c] 9/8

Actuele competities

Actuele competities

Welkom bij ons competitie-overzicht. Ga met de muis over ? voor extra informatie. Wilt u zich inschrijven? Log dan eerst in met uw persoonlijke toegangscode. Weet u die niet meer? Gebruik dan de koppeling Nieuw of Vergeten? bij Toegangscode en Wachtwoord.

Start

Partijen

Landelijke Voorjaars Competities

Gemengd

Landelijk Gemengd Zondag 2020

5 apr?

2 DE, 2 HE,
1 DD, 1 HD, 2 GD

Heren

Landelijk Heren Zondag 2020

5 apr?

4 HE, 2 HD

Dames

Landelijk Dames Zondag 2020

5 apr?

4 DE, 2 DD

Senioren Gemengd

Zomer Avond Gemengd Dubbel

13 may?

1 HD, 1 DD, 2 GD

I

Landelijk Gemengd 35+ Zondag 2020

5 apr?

1 DE, 1 HE,
1 DD, 1 HD, 1 GD

Instalcompetitie zondag (8&9 spelers) 2020

5 apr?

2 dubbels?

Instapcompetitie donderdag (8&9 spelers) 2020

9 apr?

2 dubbels?

Senioren Heren

Zomer Avond Heren Dubbel

13 may?

4 HD

I

Landelijk Heren 35+ 2020

5 apr?

4 HE, 2 HD

Senioren Dames

Zomer Avond Dames Dubbel

13 may?

4 DD

I

Junioren

Landelijk Junioren 11 t/m 14 jaar zondag 2020

5 apr?

4 E, 2 D

Landelijk Junioren Jongens 13 t/m 17 jaar zondag 2020

5 apr?

4 JE, 2 JD

Landelijk Junioren Meisjes 13 t/m 17 jaar zondag 2020

5 apr?

4 ME, 2 MD

Tenniskids GROEN

Tenniskids GROEN zondag voorjaar 2020

5 apr?

4 E, 2 D

Regionale Competities Noord-Brabant

Senioren Gemengd

NBR Gemengd Dubbel 17+ Vrijdagavond 2020

10 apr?

1 HD, 1 DD, 2 GD

NBR Gemengd Dubbel 35+ Vrijdagavond 2020

10 apr?

1 HD, 1 DD, 2 GD

NBR Gemengd 17+ Zaterdag 2020

4 apr?

1 HE, 1 DE,
1 GD, 1 HD, 1 DD

NBR Gemengd 17+ Zaterdag 2020

4 apr?

1 HD, 1 DD, 2 GD

Senioren Heren

NBR Heren Dubbel VrijdagMiddag 50+

10 apr?

4 HD

NBR Heren Dubbel 17+ Vrijdagavond 2020

10 apr?

4 HD

NBR Heren Dubbel 35+ Vrijdagavond 2020

10 apr?

4 HD

NBR Heren 17+ Zaterdag 2020

4 apr?

4 HE, 2 HD

NBR Heren 35+ Zaterdag 2020

4 apr?

4 HE, 2 HD

NBR Heren Dubbel 17+ Zaterdag 2020

4 apr?

4 HD

NBR Heren 35+ * Zaterdag 2020

4 apr?

2 HE, 3 HD

Senioren Dames

NBR Dames Dubbel 17+ Dinsdagochtend 2020

7 apr?

4 DD

NBR Dames 17+ * Donderdagochtend 2020

9 apr?

2 DE, 3 DD

NBR Dames Dubbel 17+ Donderdagochtend 2020

9 apr?

4 DD

NBR Dames Dubbel 17+ Vrijdagavond 2020

10 apr?

4 DD

NBR Dames Dubbel 35+ Vrijdagavond 2020

10 apr?

4 DD

NBR Dames 17+ Zaterdag 2020

4 apr?

4 DE, 2 DD

NBR Dames 17+ * Zaterdag 2020

4 apr?

2 DE, 3 DD

NBR Dames Dubbel 17+ Zaterdag 2020

4 apr?

4 DD

Reserve

Reserve Voorjaarscompetitie?

4 apr?

I

Tenniskids

Tenniskids ROOD

Tenniskids ROOD zondag voorjaar 2020

29 mar?

I

Tenniskids ORANJE

Tenniskids ORANJE zondag voorjaar 2020

29 mar?

I

Leden On Line (alleen voor VCL's)